Ibis hotel met prachtig buitenzwembad aan de Belgische Kust
De Haan, is beroemd om zijn stranden, zijn duinen en zijn mooie boulevard op de dijk om heerlijk te wandelen en te genieten van de zeebries.Indien u wilt investeren in een opbrengsteigendom aan zee waar u van tijd tot tijd zelf eens gebruik van kan maken, is dit project zeker iets voor u.
Uw hotelsuite wordt uitgebaat door een professioneel team in samenwerking met Accor, zodat u zich van niks hoeft aan te trekken. Buiten het hoogseizoen kan u door een afgesproken formule op geregelde tijdstippen zelf genieten van uw of een gelijkwaardige eigendom en van de bijkomende faciliteiten van het hotel. Zo kan u zorgeloos genieten van uw investering aan de kust.
Elke kamer is uitgerust met een dubbel bed, een eigen badkamer met douche, een flatscreen en een minibar. Bovendien kan u genieten van de verschillende faciliteiten van het hotel zoals bijvoorbeeld het prachtige buitenzwembad of de rustige loungebar.
Verder situeert dit hotel zich op minder dan 5 minuten wandelen van het strand en zit u ook net naast prachtige natuur waar u heerlijk kunt gaan wandelen of fietsen.
Geniet zonder zorgen van uw investering aan de kust!
Delen
Mogelijkheden binnen dit project
Aantal slaapkamers
Type | Ref. | Opp. | Slpk. | Prijs | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Geen resultaten | ||||||||
Andere | TK/IDH/P22-23-24 | - | - | € 125 000 |
Wettelijke informatie
Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
Voorkooprecht: | Neen |
Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
Stedenbouwkundige bestemming: | Andere Solitaire vakantiewoningen Brugge-Oostende Bestemmingen: overdruk solitaire vakantiewoningen |
Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
Overstromingskans perceel (P-score): | A |
Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |